Dziś jest Środa 28 Czerwca 2017 - Imieniny obchodzą Florentyna, Leon i Ireneusz Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych Katalog firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
ostatnio dodane
10 stron dopisanych w ostatnim czasie.
1. IZOL-PLAST Izolatory przepustowe typu APTH  
  Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości opatentowane wyroby takie jak ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne i elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt lub przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe.
  izol-plast.rogow.pl/   Liczba kliknięć: 10   BejRatio: 35.71%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

2. JACK-SERVICE zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji  
  Posiadająca siedzibę w Warszawie firma JACK-SERWIS serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją specjalistyczną ofertą. Od 1990 roku działamy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. W ofercie naszych usług znaleźć można instalację zabezpieczeń ognioochronnych, uszczelnianie stref ogniowych, kanałów oddymiania, kanałów kablowych a oprócz tego zabezpieczanie konstrukcji stalowych bądź żelbetowych przed ogniem oraz korozją.
  www.jackservice.com.pl/   Liczba kliknięć: 9   BejRatio: 33.33%   [ / Firmy / Budownictwo ]

3. JUBILER biżuteria złota Siemianowice  
  W Siemianowicach Śląskich mieści się siedziba zakładu jubilerskiego Barska. Jest to firma z długoletnią tradycją zajmująca się sprzedażą biżuterii ze złota i srebra a także akcesoriów takich jak zegarki, wazony, porcelana czy kryształowe kieliszki. Proponujemy szeroki wybór upominków a w przypadku braku pewności oferujemy także możliwość zakupienia bonu podarunkowego.
  www.jubilerbarska.pl/   Liczba kliknięć: 11   BejRatio: 40.74%   [ / Firmy / Sklepy i hurtownie ]

4. KAMREX kamieniarskie usługi Piława Górna  
  Jesteśmy wiodącym producentem kamienia naturalnego a nasza działalność w branży sięga 1989 roku. Zajmujemy się obróbką granitu, sjenitu, marmuru, piaskowca i gabro. W ofercie firmy znajdą Państwo produkty takie jak parapety, schody, posadzki bądź okładziny, które dostarczamy na terenie całej Unii Europejskiej.
  kamrex.pl/   Liczba kliknięć: 11   BejRatio: 40.74%   [ / Firmy / Usługi ]

5. HAJDAMOWICZ MACIEJ Prawnik Nowy Dwór Gdański  
  Firma ma długoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym oraz obsłudze klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Zapewniamy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego a także gospodarczego. Proponujemy prowadzenie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, spadkowych lub o wykroczenia i przestępstwa skarbowe, windykację należności oraz uzyskiwanie odszkodowań a także reprezentowanie Klienta przed sądem.
  kancelaria-hajdamowicz.pl/   Liczba kliknięć: 14   BejRatio: 51.85%   [ / Państwo i społeczeństwo / Prawo ]

6. KIER badania kierowców Chorzów  
  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę pracowni badań psychotechnicznych KIER. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach. Zajmujemy się badaniami psychologicznymi kierowców i operatorów specjalistycznych maszyn, diagnozą psychologiczną i zawodową a oprócz tego warsztatami i szkoleniami. Posiadamy salę do badań testowych wyposażoną w nowoczesny sprzęt, salę do badań aparaturowych, ciemnię a także pomieszczenie psychologa.
  kierbadania.pl/   Liczba kliknięć: 3   BejRatio: 10.71%   [ / Zdrowie / Inne ... ]

7. KREISEL posadzka 412  
  Jest t o powstałe w 1993 roku w Poznaniu przedsiębiorstwo, które aktualnie posiada 6 zakładów produkcyjnych w różnych miastach kraju oraz kopalnię kruszyw i piasku w Nowym Mieście nad Pilicą. W naszym asortymencie zakupić można wiele produktów remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych - środki gruntujące, izolacje, podkłady, kleje, zaprawy, gipsy, gładzie, farby, systemy ociepleń, środki czyszczące oraz wiele innych wyrobów.
  www.kreisel.pl/   Liczba kliknięć: 6   BejRatio: 22.22%   [ / Firmy / Budownictwo ]

8. U BRZĘCZKA tort weselny Pszczyna  
  Prezentujemy Państwu Piekarnię-Cukiernię "U Brzęczka". Siedziba firmy znajduje się w Pszczynie. W branży cukierniczej działamy od przeszło 45 lat. W naszych sklepach znajdą Państwo szeroki wybór pieczywa (pszenne, żytnie, mieszane), wyrobów półcu-kierniczych (bułki, rogaliki, drożdżówki) czy też wyrobów cukierniczych (ciasta, ciastka).
  brzeczek.com.pl/   Liczba kliknięć: 8   BejRatio: 23.53%   [ / Firmy / Usługi ]

9. BTM-EUROLINX projekty ogrodów zimowych  
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BTM-EUROLINX z Łomży. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu ogrodów zimowych i mamy długoletnie doświadczenie w naszej branży. Oferujemy profesjonalny projekt funkcjonalnego i dopasowanego do Państwa domu.
  www.btm-eurolinx.pl/   Liczba kliknięć: 10   BejRatio: 29.41%   [ / Firmy / Usługi ]

10. LOGISTIC PARTNER Przewozy Kabotażowe  
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się przewozem ciekłych produktów przemysłu chemicznego, zachęcamy do zapoznania się z propozycją Logistic Partner. Świadczymy usługi krajowe oraz na terenie Europy. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Brzeszczach w województwie małopolskim. Zajmujemy się przewozem ładunków neutralnych i niebezpiecznych, z wyłączeniem wybuchowych, zakaźnych oraz promieniotwórczych.
  logisticpartner.pl/   Liczba kliknięć: 5   BejRatio: 14.71%   [ / Firmy / Transport ]

Kontakt | © 2004