Dziś jest Czwartek 26 Listopada 2020 - Imieniny obchodzą Konrad, Leonard i Sylwester Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych BiznesOferty.pl - kontakty biznesowe
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
ostatnio dodane
10 stron dopisanych w ostatnim czasie.
1. Mea Clinic  
  W naszej klinice wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a także chirurgii plastycznej. Pomagamy kobietom i mężczyznom poprawić swój wygląd. W Mea Clinic prowadzimy również konsultacje laryngologiczne. Jeśli stan Pacjenta tego wymaga, wykonujemy zabiegi laryngologiczne. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  https://www.meaclinic.pl   Liczba kliknięć: 5   BejRatio: 55.56%   [ / Zdrowie / Medycyna ]

2. Apartamenty 4 Pory Roku w Bieszczadach  
  Oferujemy do wynajęcia 4 nowe domki w Polańczyku w pobliżu Jeziora Solińskiego. Obiekty są urządzone w nowoczesnym stylu, posiadają ogrzewanie, TV i dostęp do WiFi. W domkach możesz spędzić Święta, Sylwestra, wakacje, bądź ferie zimowe.
  www.4poryroku.bieszczady.pl   Liczba kliknięć: 4   BejRatio: 44.44%   [ / Turystyka / Noclegi ]

3. Polskie Centrum Kalibracji  
  Polskie Centrum Kalibracji to sklep z alkomatami, który stawia sobie za cel to, aby jego Klienci mogli otrzymać alkomaty najwyższej jakości. Bogaty asortyment, jakim może się pochwalić nasz sklep online obejmuje alkomaty najróżniejszych rodzajów, zdolne zaspokoić wszelkie potrzeby, jakie mogą wiązać się z badaniem trzeźwości. Zobacz nasz cennik i bogatą ofertę alkomatów i wybierz urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom.
  https://polskie-centrum-kalibracji.pl   Liczba kliknięć: 5   BejRatio: 45.45%   [ / Motoryzacja / Akcesoria ]

4. Niszczenie nośników pamięci - doraplus.eu  
  Dora Plus, czyli firma z Łodzi oferuje profesjonalne usługi w zakresie: recyklingu sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz gaśnic, jak również fizycznego i magnetycznego niszczenia nośników danych. Nadrzędnym celem istnienia firmy Dora Plus jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, tak aby osiągnąć w tym zakresie pełną zgodność z oczekiwaniami klientów.
  https://www.doraplus.eu/   Liczba kliknięć: 4   BejRatio: 40%   [ / Firmy / Usługi ]

5. BERNDSON Szkolenia biznesowe, szkolenia online  
  Firma Berndson prowadzi szkolenia biznesowe. Znajdziesz u nas szkolenia z zakresu zarządzania, umiejętności osobistych, hr czy sprzedaży. Prowadzimy szkolenia online, a także otwarte. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
  https://berndson.pl   Liczba kliknięć: 5   BejRatio: 55.56%   [ / Edukacja / Kursy i szkolenia ]

6. BIOSYS - rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu  
  Firma Biosys dostarcza swoim Klientom rozwiązania w zakresie kontroli dostępu i systemów rejestracji czasu pracy. Dzięki nim firma staje się bezpieczna, zaś rejestracja czasu pracy przebiega szybko i sprawnie. Nasze usługi obejmują tez między innymi system rejestracji czynności na produkcji, biometryczne systemy zabezpieczeń na odcisk palca. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
  https://biosys.pl   Liczba kliknięć: 2   BejRatio: 22.22%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

7. Pole namiotowe i kemping - keja.info.pl  
  Kemping Keja to miejsce niezwykle przyjazne rodzinom z dziećmi oraz urlopowiczom i wczasowiczom, którzy szukają zarówno atrakcji, jak i spokoju z dala od hałasu i zgiełku miasta. Pustkowo to doskonała lokalizacja, pełna zieleni, piaszczystej plaży i ciszy. Ponadto z kempingu Keja wychodzi ścieżka, którą można wybrać się na rowerową lub pieszą wycieczkę po okolicy. Na terenie pola namiotowego można wypożyczyć za darmo rowery dla całej rodziny.
  keja.info.pl   Liczba kliknięć: 23   BejRatio: 52.27%   [ / Turystyka / Noclegi ]

8. Streaming live - streamingdlafirm.pl  
  W ofercie tej firmy znajdziesz usługi takie jak streaming live, wydarzeń i eventów firmowych z miasta Warszawa. Zapoznaj się z ofertą firmy o nazwie Streaming dla Firm, oferującej nagrania szkoleń, wywiadów czy imprez. Profesjonalne streaming live wydarzeń firmowych - wejdź na stronę www firmy i poznaj ofertę na usługi! Video rejestracji, montaż reklam i wiele więcej.
  streamingdlafirm.pl   Liczba kliknięć: 15   BejRatio: 31.91%   [ / Biznes i ekonomia / Marketing ]

9. Stacja diagnostyczna - stacjakontrolicel.pl  
  Stacja diagnostyczna zaprasza na badania techniczne pojazdów oraz przeglądy rejestracyjne. Nasza stacja kontroli pojazdów pomoże w kompleksowej diagnostyce samochodowej. Obsługujemy właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz specjalistycznych. Przeprowadzamy również badania techniczne motocykli i motorowerów.
  https://stacjakontrolicel.pl   Liczba kliknięć: 12   BejRatio: 25.53%   [ / Motoryzacja / Serwis ]

10. Tablety graficzne LCD - huion.com.pl  
  Grafika komputerowa jest powiązana ściśle z rysunkiem. Nie każdy jednak posiada odpowiedni sprzęt do tworzenia szkiców. Deska kreślarska czy tablet graficzny z ekranem LCD może nam znacznie to ułatwić. Wykorzystaj ofertę sklepu internetowego Huion i wybierz jeden model z szerokiego wachlarza propozycji. Tablety graficzne, deski kreślarskie oraz dodatkowe akcesoria w postaci piór i ładowarek dostępne już w sprzedaży internetowej sklepu.
  https://huion.com.pl   Liczba kliknięć: 15   BejRatio: 33.33%   [ / Firmy / Komputery ]

Kontakt | © 2004