Dziś jest Środa 12 Sierpnia 2020 - Imieniny obchodzą Klara, Lech i Julian Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych BiznesOferty.pl - kontakty biznesowe
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Sport i rekreacja / Kluby  (53)
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
41. windsurfing Krynica Morska  
  Szkoła windsurfingu w Krynicy Morskiej. Oferta Sezonowa, lekcje indywidualne i grupowe, kursy, szkolenia . Wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu. Windsport - szkółka windsurfingu, windsurfing na każdym poziomie zaawansowania, oraz na każdą kieszeń.
  www.e-windsurfing.pl/   Liczba kliknięć: 611   BejRatio: 25.62%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

42. SUN-FIT Częstochowa - modelowanie i kosmetyka ciała  
  Sun-Fit to studio dla Pań, które szukają alternatywy dla tradycyjnych form aktywności fizycznej (aerobik, siłownia). W ofercie innowacyjne zabiegi wspomagające odchudzanie oraz profesjonalne zabiegi kosmetyczne
  www.sun-fit.pl/   Liczba kliknięć: 671   BejRatio: 30.72%   [ / Zdrowie / Tryb życia ]

43. Siłownia Wrocław.  
  Siłownia Wrocław - u. Boczna 12. Siłownia Active Power to fantastyczne miejsce na poprawę tężyzny fizycznej. To nie tylko miejsce na ciężkie i wyczerpujące treningi ale również sposób na samego siebie. Siłownia zapewnia profesjonalny sprzęt treningowy z wieloma stanowiskami na wolne ciężary. Ponadto w obiekcie znajduje się miejscowy sklepik z odżywkami i napojami. W Active Power panuje miła i przyjacielska atmosfera. Wszystkich zainteresowanych serdecznie ZAPRASZAMY!
  www.activepower.wroclaw.pl/   Liczba kliknięć: 523   BejRatio: 26.24%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

44. Karate Kyokushin  
  Karate Kyokushin jest dobrą propozycją na spędzenie wolnego czasu. Dzięki karate można poprawić swoją sylwetkę oraz kondycję. Dzieci na zajęciach współpracują i bawią się z rówieśnikami, i zarówno one jak i młodzież uczą się koncentracji oraz dążenia do celu. Na treningach karate możemy się chociaż na chwilę odciąć od świata zewnętrznego, zapewnimy dla ciała i duszy spokój.
  www.kkskarate.pl/   Liczba kliknięć: 574   BejRatio: 29.56%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

45. Verasport fitness oraz siłownia Łódź  
  Oficjalna strona internetowa największego centrum sportowego w Łodzi. Prezentowana witryna obejmuje ofertę zajęć sportowych oferowanych w obiekcie tj fitness, siłownia, crossfit, sporty drużynowe, zajęcie dla dzieci oraz sztuki walki. W serwisie www.verasport.pl można na bieżąco śledzić aktualne imprezy sportowe organizowane przez w/w centrum sportu - wiele z tych wydarzeń jest organizowanych na skalę ogólnokrajową.
  www.verasport.pl   Liczba kliknięć: 438   BejRatio: 30.72%   [ / W Twoim regionie / Łódzkie ]

46. Klub Aikido Poznań - Aikido Iwama - Aiki Shuren Dojo Poznań  
  Klub Aikido w Poznaniu należący do Polskiej Federacji Aikido. Jedyny klub w Poznaniu, który ćwiczy Aikido wg tradycji szkoły Iwama (Japonia). Zapraszamy młodzież i dorosłych na treningi Aikido. Na każdym treningu ćwiczymy z bronią - drewnianym mieczem bokken i kijem jo. Zapewniamy profesjonalne warunki i miłą atmosferę.
  www.aikido-iwama.pl/klub/   Liczba kliknięć: 449   BejRatio: 36.36%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

47. Whitestarpower.pl  
  Siłownia White Star Power to obiekt, gdzie mogą Państwo efektywnie wykonać dowolny trening. Pozwala na to świetne wyposażenie, które obejmuje nowoczesne urządzenia. Komfortowe warunki oraz duża przestrzeń to ważne zalety naszej siłowni. Oferujemy klientom sposobność brania udziału w naszych zajęciach fitness a także skorzystanie z obszernej sauny. Charakteryzują nas także niewygórowane opłaty wstępu jednorazowego a także karnetowe.
  whitestarpower.pl   Liczba kliknięć: 466   BejRatio: 60.92%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

48. Szkoła tenisa Kraków - bazasport.pl  
  Oferujemy kryte boiska piłkarskie ze sztuczną trawą. Dla miłośników sportu (tenis i piłka nożna) oferujemy do grania kryte korty tenisowe z sztuczną trawą i mączką. Szkółki tenisowe zapraszają do zapoznania się z atrakcyjną ofertą - tenis, piłka nożna, golf Koszalin, Bydgoszcz, Koszalin, Opole, Kraków. Całoroczna budowa hal tenisowych i budowa boisk piłkarskich - nowoczesne hale tenisowe, minigolf Koszalin i kryte boiska piłkarskie (nowoczesna hala piłkarska). Kliknij link i sprawdź.
  bazasport.pl   Liczba kliknięć: 464   BejRatio: 69.15%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

49. Joga dla początkujących - jogapoznan.pl  
  W propozycji KLUBU JOGA POZNAŃ znajdą Państwo zajęcia związane z jogą, które cechuje duże zróżnicowanie, umożliwiające dobranie właściwej propozycji dla każdego klienta. Zapewniamy opiekę świetnie przygotowanych instruktorów. Dzięki temu każdy klient będzie odczuwał satysfakcję z zajęć, w których bierze udział. Dodatkowo oferujemy dużą różnorodność usług związanych z fizjoterapią. Doradzamy klientom w licznych problemach zdrowotnych.
  https://jogapoznan.pl   Liczba kliknięć: 418   BejRatio: 66.67%   [ / Sport i rekreacja / Dyscypliny ]

50. Sebastian Stoch - trener personalny  
  Trener Sebastian Stoch oferuje profesjonalny kurs trener personalny odbywający się w Krakowie. Kurs powstał na bazie 20letniego doświadczenia w prowadzeniu sportowców wyczynowych oraz amatorów sportu. Nauczysz się jak układać treningi i pracować z Klientem. Podsumujesz wiedzę teoretyczną i przećwiczysz wszystko w części praktycznej. Kurs kończy się certyfikatem poświadczającym zdobyte kwalifikacje.
  https://www.sebastianstoch.pl   Liczba kliknięć: 166   BejRatio: 45.6%   [ / Sport i rekreacja / Sportowcy ]

Przejdź do strony:  Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Następna
Kontakt | © 2004