Dziś jest Niedziela 18 Lutego 2018 - Imieniny obchodzą Konstancja, Maksym i Bernadeta Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych Baza firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Zdrowie / Medycyna  (697)
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
1. Fundacja Spełnione Marzenia  
  Fundacja pomaga dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową i ich rodzicom, spełnia dziecięce marzenia. W serwisie można przeczytać o fundacji, jej działaniach, osiągnięciach, obejrzeć galerię zdjęć z wizyt znanych postaci m.in. aktorów, piosenkarzy.
    Liczba kliknięć: 1825   BejRatio: 9.86%   [ / Państwo i społeczeństwo / Organizacje pozarządowe ]

2. Aloe Tech to profilaktyka zdrowia i urody  
  Oferta naturalnej profilaktyki zdrowia i urody na bazie miąższu aloesowego Aloe Vera. Proponujemy: produkty, porady, pracę i biznes. Produkty to suplementy żywieniowe, które służą jako skuteczne lekarstwa domowe bez skutków ubocznych.
    Liczba kliknięć: 1676   BejRatio: 9.15%   [ / Biznes i ekonomia / Praca ]

3. In vitro  
  Klinika leczenia niepłodności INVICTA oferuje różne metody leczenia niepłodności, między innymi sztuczne zapłodnienie in vitro. Klinika leczenia bezpłodności INVICTA prowadzi autorski program zapłodnienia pozaustrojowego in vitro, zwanego w skrócie IVF, "In vitro do skutku", który gwarantuje najwyższą skuteczność tej metody leczenia bezpłodności. Ponadto centrum leczenia niepłodności INVICTA oferuje szereg badań związanych z problematyką płodności takich jak badanie nasienia.
  www.invicta.pl/   Liczba kliknięć: 973   BejRatio: 9.58%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

4. Narzędzia stomatologiczne - kavo.pl  
  Każdy dentysta chciałby wykonywać swoje obowiązki, wykorzystując dobrej jakości sprzęt stomatologiczny. Dokładne, wytrzymałe i trwale narzędzia to prymarne elementy wyposażania każdego gabinetu stomatologicznego. Ważny jest także komfort stomatologa, który pracuje codziennie z użyciem tych sprzętów. Kavo to nowoczesna oferta wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Wspaniałej jakości narzędzia, które można kupić w rozsądnej kwocie.
  www.kavo.pl/   Liczba kliknięć: 981   BejRatio: 13.85%   [ / Zdrowie / Sprzęt medyczny ]

5. Rehabilitacja Olsztyn - certusvia.pl  
  CertusVia oferuje państwu indywidualną rehabilitację specjalistyczną opartą o najwyższe standardy ogólnoświatowe. Terapię prowadzi wyspecjalizowana kadra fizjoterapeutów na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie. Rehabilitacja olsztyn Z nami wrócisz do sprawności po operacjach ortopedycznych i urazach sportowych.
  www.certusvia.pl/   Liczba kliknięć: 633   BejRatio: 11.72%   [ / Zdrowie / Sprzęt medyczny ]

6. Jak rzucić palenie  
  Nie wiesz jak rzucić palenie papierosów. Odwyk palenia papierosowy tzn. rzucanie palenia papierosów jednorazowe jest możliwe. Pomoc psychologiczna Katowice umożliwia palaczom rzucenie palenia stosując biorezonans, brt, detoks, homeopatię, trening. Zobacz stronę i uzyskaj wiedzę na interesujący Cię temat – jak rzucić palenie. Zadzwoń także z: Chorzów, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Czeladź, katowice, Będzin, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska,
  www.niepal.info.pl/   Liczba kliknięć: 750   BejRatio: 9.83%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

7. Okulary progresywne dobra cena - progresywneokulary.com.pl  
  Salon Skoptyk proponuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie optyki. Zastanawiasz się ile będą kosztować Cię okulary progresywne, cena jest zwykle związana z jakością wykonania oraz materiałem wykorzystanym do produkcji okularów. Oferujemy również szkła progresywne oraz sprzedaż okularów progresywnych.
  progresywneokulary.com.pl   Liczba kliknięć: 76   BejRatio: 17.84%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

8. MOTYLEK Technika Bowena Bydgoszcz  
  Jesteśmy wyjątkową placówką zapewniającą swoim Klientom naturalne metody leczenia wielu dolegliwości. Stosujemy metodę zwaną Techniką Bowena jak również detoksykację preparatami Joalis. Stosowane przez nas kuracje są bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci lub kobiet w ciąży. Polecamy je do leczenia bólów pleców, głowy, migren, schorzeń ginekologicznych, infekcji dróg moczowych, chorób układu oddechowego i pokarmowego, kolek u dzieci oraz wielu innych.
  www.terapiedlazdrowia.com.pl   Liczba kliknięć: 73   BejRatio: 17.1%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

9. ART-DENT wybielanie zębów Rybnik  
  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetów dentystycznych ART-DENT. Nasze placówki znajdują się w Rybniku i Kornowacu. Od 1996 roku działamy w branży oferując szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
  www.artdent.org/pl/   Liczba kliknięć: 79   BejRatio: 17.71%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

10. RZEGORZ WODZYŃSKI Prowadzenie ciąży Olsztyn  
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Prywatnego Gabinetu Ginekologicznego prowadzonego przez lekarza Grzegorza Wodzyńskiego - specjalistę z wieloletnim doświadczeniem i szerokimi kwalifikacjami zawodowymi. Oferujemy pełen zakres usług ginekologicznych świadczonych w naszej nowoczesnej, znakomicie wyposażonej placówce.
  ginekolog-olsztyn.com.pl   Liczba kliknięć: 78   BejRatio: 17.53%   [ / Zdrowie / Gabinety lekarskie ]

Przejdź do strony:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna
Kontakt | © 2004