Dziś jest Czwartek 2 Kwietnia 2020 - Imieniny obchodzą Maria, Franciszek i Urban Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych BiznesOferty.pl - kontakty biznesowe
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Biznes i ekonomia / Praca  (103)
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
61. Praca - bezpłatne oferty pracy  
  Portal Jober.pl umożliwia zupełnie bezpłatne przeglądanie i dodawanie ofert pracy w liczbie nieograniczonej. Jest alternatywą dla płatnych portali z ofertami pracy.
  www.jober.pl/   Liczba kliknięć: 621   BejRatio: 28.94%   [ / Aktualności i media / Ogłoszenia ]

62. Pobierowie - pobierowo.net.pl  
  Portal internetowy turystyczny morskiej okolicy Na witrynie mieszczą się aktualności i informacje o miejscowości i okolicy takie jak spisy atrakcji oraz możliwości spędzenia wolnego czasu.
  www.pobierowo.net.pl/   Liczba kliknięć: 484   BejRatio: 33.49%   [ / Turystyka / Noclegi ]

63. Specjalizacja w Niemczech - futur1.pl  
  Praca w Niemczech. Jesteśmy niemiecką firmą szukającą w Polsce lekarzy chcących pracować w Niemczech. Nie mówisz po niemiecku? Jeśli stwierdzimy że masz predyspozycje do nauki tego języka nauczymy Cię niemieckiego i Ci za to jeszcze zapłacimy ! Szukamy lekarzy wszystkich specjalizacji, lekarzy chcących robić specjalizacje, staż oraz młodych lekarzy.
  www.futur1.pl/   Liczba kliknięć: 516   BejRatio: 29.71%   [ / Aktualności i media / Ogłoszenia ]

64. certyfikaty  
  Certyfikaty dla firm. Chcesz otrzymać firmowy certyfikat Nowoczesna Firma? To proste, wejdź na stronę www.certyfikat-firmowy.pl i wypełnij formularz. Użyj go jako argumentu w rozmowach handlowych, skorzystaj z niego jako z formy reklamy w Internecie, udostępnij wszystkim partnerom biznesowym.
  www.certyfikat-firmowy.pl/   Liczba kliknięć: 387   BejRatio: 51.26%   [ / Aktualności i media / Ogłoszenia ]

65. opiekunki Niemcy  
  Opiekunka osób starszych w Niemczech to wymarzony zawód dla kobiet które chcą zmienić swoje życie, wziąć los w swoje ręce i zacząć być doceniane i uczciwie wynagradzane. W kraju niestety często spotykamy się z brakiem równości z mężczyznami, natomiast ten zawód jest stworzony specjalnie z myślą o paniach.
  www.gkt-serwis.pl/   Liczba kliknięć: 384   BejRatio: 51.61%   [ / Aktualności i media / Ogłoszenia ]

66. E-Kandydat to system wspomagający rekrutację pracowników  
  E-Kandydat to system wspomagający rekrutację pracowników przez Internet. Rozwiązanie oparte jest na dostępie online do serwisu, w którym pracodawca tworzy własny profil i umieszcza na nim oferty pracy. Cały proces rekrutacji odbywa się w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej !
  www.e-kandydat.pl/   Liczba kliknięć: 351   BejRatio: 33.85%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

67. Opiekunka osób starszych Niemcy  
  Newralgiczne obręby działalności przedsiębiorstwa to wyszukiwanie kontraktów na obszarze państwa niemieckiego w zakresie profesji pomoc domowa, opiekunka osób starszych, świadczenie działań opiekuńczych, konsulting dla familii seniorów w państwach UE w obszarze organizacji pieczy nad nestorami
  www.pracaeu.pl/   Liczba kliknięć: 357   BejRatio: 46.85%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

68. Doradca-zawodowy.com  
  Blog prowadzony przez doradcę zawodowego. Poświęcony zagadnieniom związanym z bezrobociem, doradztwem zawodowym, doradztwem kariery, technikami poszukiwania pracy, coachingiem kariery, planowaniem kariery. Porusza zagadnienia związane z pracą w kraju oraz za granicą. Zawiera aktualne i istotne wiadomości z rynku pracy, porusza tematykę ekonomii społecznej, spółdzielni socjalnych, odpowiedzialnego biznesu.
  www.doradca-zawodowy.com/   Liczba kliknięć: 426   BejRatio: 37.37%   [ / Internet i komputery / Portale i serwisy ]

69. Praca w Norwegii - pracanorwegia.pl  
  Państwa skandynawskie, a przede wszystkim Norwegia, słyną z wyjątkowej dbałości o prawa pracowników. W tym momencie gdy likwidowane są granice, a każdy z nas ma możliwość podejmować pracę każdym kraju unii, dostatecznym staje się to by, to odszukać najlepsze oferty agencji zatrudnienia. Znajdziemy je, wyszukując słów ?Praca Norwegia ?.
  www.pracanorwegia.pl/   Liczba kliknięć: 420   BejRatio: 63.25%   [ / Internet i komputery / Portale i serwisy ]

70. Rekrutacja IT - TeamQuest  
  Firma www.teamquest.pl przeprowadza setki procesów rekrutacyjnych na stanowiska - projektant programista, specjalista systemów, analityk systemowy i funkcjonalny, menadżer zarządzania projektami. Doskonale znamy rynek IT/Telco, tworzymy nowe narzędzie dla branży HR. Intensyfikujemy działania związane z prowadzeniem projektów rekrutacyjnych, jeżeli chcesz się dowiedzeć więcej przeczytaj o nas na naszej stronie www.teamquest.pl i skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem doradców.
  https://teamquest.pl   Liczba kliknięć: 213   BejRatio: 55.18%   [ / Biznes i ekonomia / E-biznes ]

Przejdź do strony:  Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Następna
Kontakt | © 2004