Dziś jest Czwartek 20 Czerwca 2024 - Imieniny obchodzą Bogna, Florentyna i Rafał
Katalog stron internetowych Baza firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Firmy / Budownictwo  (2433)
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
51. Oknoplast Kraków  
  Okna z Krakowa - okna pcv, okna plastikowe, okna aluminiowe. Oknoplast Kraków produkuje okna, drzwi, drzwi pcv, parapety.
  www.oknoplast.com.pl   Liczba kliknięć: 1524   BejRatio: 25.85%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

52. Asiso - tynki i farby  
  Asiso produkuje tynki oraz farby do wnętrz i na elewacje. W ofercie tynki dekoracyjne, ozdobne, tynki silikonowe żywiczne, farby akrylowe, farby silikonowe oraz inne impregnaty.
  www.asiso.com.pl   Liczba kliknięć: 1558   BejRatio: 20.01%   [ / Firmy / Sklepy i hurtownie ]

53. Shadow.com.pl  
  Produkujemy rolety wewnętrzne, rolety materiałowe, w kasetkach, roletki materiałowe, wewnętrzne żaluzje pionowe, verticale, plisy papierowe, poliestrowe oraz elementy do produkcji rolety i roletek.
  www.shadow.com.pl   Liczba kliknięć: 2292   BejRatio: 12.67%   [ / W Twoim regionie / Łódzkie ]

54. OSB.pl  
  Płyta OSB , MDF , HDF oraz wszelkiego rodzaju SKLEJKI.
  www.osb.pl   Liczba kliknięć: 1614   BejRatio: 21.66%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

55. Łazienki sklep  
  Zakupy przez internet akcesoriów do łazienki nie są łatwe. Trudno w internecie wybrać konkretny model, który będzie pasował do naszej łazienki. W sklepie kupisz m.in. grzejniki łazienkowe, panele natryskowe, brodziki , a ponadto inne akcesoria. Prawie każdy pragnie mieć wyjątkową łazienkę z oryginalnym designem - dzięki zakupom w naszym sklepie jest to możliwe. Nasi pracownicy pomogą w odpowiednim doborze, dzięki czemu zakupy staną się dużo łatwiejsze.
  www.sanit-dekor.pl/   Liczba kliknięć: 1108   BejRatio: 51.44%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

56. Portal nieruchomości  
  Flagowym produktem Nowego Adresu są Targi Mieszkań, organizowane w największych aglomeracjach Polski - Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. W każdej edycji targów swoją ofertę prezentuje ponad 100 wystawców ? deweloperów, pośredników, banków i doradców finansowych. Targi Mieszkań w Warszawie odwiedza przeciętnie około 12 tys., a targi w innych miastach - ponad 7 tys. zwiedzających. Zapraszamy.
  www.nowyadres.pl/   Liczba kliknięć: 990   BejRatio: 50.87%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

57. Osuszanie budynków  
  ELEKTROOSMOZA to Zakład Osuszania Budynków. Ma siedzibę w Rzeszowie i aktywnie działa w tym resorcie już 30 lat. Osuszanie domów spółka przeprowadza przy użyciu zaawansowanej aparatury ElektroAqua. Jest to bezinwazyjny system osuszania murów. Przedsiębiorstwo jest oficjalnym dostarczycielem tych urządzeń na obszarze Polski. Gwarantuje niedrogie, szybkie oraz funkcjonalne osuszanie bez potrzeby sporządzania dołów i wierceń.
  www.elektroosmoza.pl/   Liczba kliknięć: 1004   BejRatio: 52.07%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

58. Ochrona przeciwpożarowa  
  Ceniona firma EF Polska działa na rodzimym rynku od 2002 roku. W swojej propozycji firma ma bramy przeciwpożarowe ? w tym rolowana brama przeciwpożarowa i przesuwna brama przeciwpożarowa a także kurtyny dymowe. Nadrzędnym zadaniem, który stawia się kurtynom dymowym, jest redukcja rozprzestrzeniania się dymu. Kurtyny posiadają Certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej. Można wyróżnić ? stałe kurtyny dymowe NSC a także automatyczne kurtyny dymowe NSCA.
  www.efpolska.pl/   Liczba kliknięć: 1006   BejRatio: 52.95%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

59. Polbruk - galeriakostki.pl  
  Największa w Polsce hurtownia kostki brukowej. Nasza firma specjalizuje się w branży brukarskiej. Sprzedajemy kostkę brukową firm Polbruk, Libet, Semmelrock, Pozbruk, Buszrem, Budokrusz oraz innych czołowych producentów bezpośrednio z ponad 30 fabryk na terenie całej Polski. Oferujemy najniższe ceny transportu wraz z rozładunkiem. Posiadamy własne biuro projektowe, które przygotowuje dla każdego naszego klienta projekt nawierzchni z kostki brukowej.
  www.galeriakostki.pl/   Liczba kliknięć: 1034   BejRatio: 57.41%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

60. Schody Bielsko-Biała - lukasek.eu  
  Nasza firma jest na rynku od kilku lat. Proponujemy usługi powiązane z Kamieniarstwem w Krakowie. Posiadamy niezbędne doświadczenie , a ponadto wiedzę w świadczeniu tego rodzaju usług. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami , a ponadto najlepszymi materiałami. Jeżeli potrzebujesz remontu w swoim lokalu, lub chcesz w nowatorski sposób zrobić wykończenie swojego mieszkania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmowej witryny oraz zapoznania się z usługami jakie mamy do zaoferowania.
  www.lukasek.eu/   Liczba kliknięć: 948   BejRatio: 53.77%   [ / Biznes i ekonomia / Inne ... ]

Przejdź do strony:  Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna
Kontakt | © 2004