Dziś jest Niedziela 18 Lutego 2018 - Imieniny obchodzą Konstancja, Maksym i Bernadeta Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych Katalog firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Firmy / Doradztwo  (272)
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
1. Zewnętrzny Dział Personalny  
  Zewnętrzny Dział Personalny obejmuje prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie pełnej dokumentacji zatrudniania, prowadzenie zestawień urlopów i nieobecności, zgłoszenia do ZUS, przygotowywanie list płac
  www.zdp.waw.pl   Liczba kliknięć: 1833   BejRatio: 6.75%   [ / W Twoim regionie / Mazowieckie ]

2. Adwokat.Com  
  Porady prawne, artykuły na temat prawa, spis kancelarii prawnych, słownik pojęć prawniczych i wiele innych ...
    Liczba kliknięć: 1741   BejRatio: 8.76%   [ / Państwo i społeczeństwo / Prawo ]

3. Portalpracy.pl - oferty pracy, doradztwo personalne  
  Pośrednictwo pracy, doradztwo personalne, praca tymczasowa - tym zajmuje się agencja zatrudnienia Platforma Pracy-Labour Ant. Zostaw swoje CV on-line, szukaj u nas pracowników, korzystaj z zasobów portalpracy.pl.
    Liczba kliknięć: 1870   BejRatio: 10.06%   [ / Biznes i ekonomia / Praca ]

4. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Andrzej Łopuszniak  
  Oferujemy: Doradztwo podatkowe, sporzadzanie zenań i deklaracji podatkowych, pełna księgowość, miedzynarodowe doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne i personalne etc...
    Liczba kliknięć: 1099   BejRatio: 14.03%   [ / Biznes i ekonomia / Finanse ]

5. Porady prawne online  
  Serwis Kancelaria24 oferuje profesjonalne porady prawne online klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z różnych dziedzin prawa. Wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy, sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski. Kancelaria24 ma swoją siedzibę w Rzeszowie i zaprasza również wszystkich klientów do osobistego kontaktu.
  www.kancelaria24.co/   Liczba kliknięć: 948   BejRatio: 11.82%   [ / Firmy / Usługi ]

6. Windykacja  
  Nasza firma świadczy usługi windykacyjne oraz oferuje prowadzenie spraw sądowych i porady prawne. Na polskim rynku działamy już od lat, co w połączeniu z przekonaniem, że największe efekty daje zatrudnianie tylko wykwalifikowanych specjalistów daje efekty w postaci bardzo dużej skuteczności działania naszej kancelarii. Zapraszamy.
  www.sqlegal.pl/   Liczba kliknięć: 822   BejRatio: 9.13%   [ / Państwo i społeczeństwo / Prawo ]

7. Doradztwo gospodarcze Kraków - A&J Consultica Sp. z o.o.  
  A&J CONSULTICA Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa gospodarczego oraz usług konsultingowych związanych z optymalizacją podatkową działalności gospodarczej i inwestycji oraz zakładaniem i obsługą zagranicznych spółek holdingowych off shore, funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych, fundacji i trustów, w szczególności w takich krajach jak Cypr, Luksemburg, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, itp.
  www.ajconsultica.com/   Liczba kliknięć: 556   BejRatio: 25.25%   [ / W Twoim regionie / Małopolskie ]

8. Radca prawny Kraków - Jarosław Kropiwnicki  
  W ramach prowadzonej praktyki prawniczej Kancelaria świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw, obejmującej przede wszystkim zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa papierów wartościowych, prawa umów gospodarczych, a także z zakresu prawa budowlanego i obrotu nieruchomościami oraz prawa ubezpieczeń majątkowych.
  www.jkropiwnicki.pl/   Liczba kliknięć: 1062   BejRatio: 12.72%   [ / Państwo i społeczeństwo / Prawo ]

9. Ściana wertykalna PHU Woznica  
  PHU Systemy Nawadniające Danuta Woźnica zapewnia kompleksowe wykonanie instalacji nawadniających na boiskach P.H.U. Systemy Nawadniające Danuta Woźnica powstała w 1992r jako firma rodzinna. Od początku swej działalności zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym wykonawstwem instalacji nawodnieniowych: - w obiektach szklarniowych - w szkółkach - w parkach - w ogrodach - na boiskach Nasi pracownicy tworzą młody, samodzielny, przedsiębiorczy i dobrze wyszkolony zespół fachowców.
  www.nawadnianiewoznica.pl/   Liczba kliknięć: 739   BejRatio: 12.83%   [ / Państwo i społeczeństwo / Prawo ]

10. Kancelaria prawna - kancelariags.pl  
  Kancelaria prawna Głowacka Szyszka i Wspólnicy już od kilku lat, działa na polskim rynku, pomagając małym i średnim firmom w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych. Obsługa prawna firm w zakresie zarządzania strategicznego oraz przekształcania firm (spółek) to główne filary kancelarii. Zespół Kancelarii tworzą znakomici specjaliści w zakresie prawa, zarządzania, rzecznicy patentowi oraz rzeczoznawcy majątkowi.
  www.kancelariags.pl/   Liczba kliknięć: 817   BejRatio: 7.5%   [ / W Twoim regionie / Mazowieckie ]

Przejdź do strony:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna
Kontakt | © 2004