Dziś jest Czwartek 20 Czerwca 2024 - Imieniny obchodzą Bogna, Florentyna i Rafał
Katalog stron internetowych Katalog firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Firmy / Transport  (364)
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
1. Top-Trans Warszawa - spedycja krajowa  
  Usługi transportowe, spedycja i transport drogowy (towarowy transport krajowy i międzynarodowy). Szeroka baza transportowa i duży tabor samochodowy pozwalają nam na przewóz ładunków i towarów każdego typu.
  www.top-trans.pl   Liczba kliknięć: 1975   BejRatio: 15.31%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

2. PW TRANSKOM sp. z o.o. - Koziegłowy  
  Usługi w zakresie: komunikacja autobusowa gminy Czerwonak, transport pasażerski oraz usługi naprawcze, diagnostyka, przeglądy rejestracyjne. Zapraszamy także na korty tenisowe.
  www.transkom.com.pl   Liczba kliknięć: 2219   BejRatio: 11.75%   [ / Firmy / Motoryzacja ]

3. Usługi transportowe Sidor Wrocław  
  Usługi transportowe do 1,5 tony. Wrocław, Z.U.H. Sidor - krajowe i zagraniczne, przeprowadzki , obsługa firm i osób prywatnych.
  www.sidor.com.pl   Liczba kliknięć: 1912   BejRatio: 16.77%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

4. Transport morski w Gdynia via HELENA-TS  
  Importujesz lub eksportujesz potrzebujesz wsparcia i pomocy? Pomożemy Tobie ,wskazując naszą firmę. HELENA-TS zapewni sprawny transport morski , a własna agencja celna przeprowadzi przez urzędy graniczne.
  www.seatransport.pl   Liczba kliknięć: 2275   BejRatio: 8.85%   [ / Firmy / Usługi ]

5. Transport do Norwegii  
  Firma transportowa Qbus -Trans zapewnia bezpieczny transport do krajów Skandynawskich i nie tylko. Dzięki doświadczonym kierowcom i sprawdzonym trasom, Twoja przesyłka trafi na czas pod wskazany adres. Transport do Szwecji, Norwegii i Finlandii to nasze specjalności.
  www.qbus-trans.pl/   Liczba kliknięć: 1006   BejRatio: 29.42%   [ / Firmy / Usługi ]

6. Taxi bagażowe Poznań  
  Firma Bagazowka oferuje profesjonalne usługi w zakresie przeprowadzek. Oferta kierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm. Zapewniamy bezpieczny transport, wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny.
  www.bagazowka.com/   Liczba kliknięć: 1265   BejRatio: 19.68%   [ / Firmy / Usługi ]

7. TRANS-BUS wynajem busów Warszawa  
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy TRANS-BUS, której siedziba mieści się w Wyszkowie w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną firmą przewozową z doświadczeniem w branży sięgającym 1993 roku. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami - autokarami i busami, które wyposażone są w niezbędne udogodnienia i regularnie poddawane przeglądom i kontrolom.
  trans-bus.com.pl   Liczba kliknięć: 672   BejRatio: 27.11%   [ / Firmy / Usługi ]

8. KOPEĆ GRZEGORZ przewóz osób Katowice  
  Posiadająca siedzibę w Katowicach firma przewozowa Grzegorza Kopcia gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją interesującą ofertą. Świadczymy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe a w branży działamy od 2000 roku. Posiadamy flotę autokarów oraz busów o wysokim standardzie, co gwarantuje komfortowe i bezpiecznie podróżowanie. Zajmujemy się obsługą wycieczek, szkół, przewozami na lotnisko a także współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi.
  autokary-katowice.com.pl   Liczba kliknięć: 702   BejRatio: 28.62%   [ / Firmy / Usługi ]

9. Zarządzanie flotą - telematics.tomtom.com  
  Poznaj funkcje i korzyści korzystania z naszej strony. Oferujemy bezpłatny okres próbny, monitorowanie i lokalizowanie pojazdów w czasie rzeczywistym, szczegółowe raporty z podróży, dzięki nam sprawdzisz gdzie obecnie znajdują się twoje pojazdy. Możesz przydzielić kierowcy zadanie, ograniczyć do minimum czas przejazdów i otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o wjechaniu do wyznaczonej strefy lub o jej opuszczeniu.
  https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/   Liczba kliknięć: 720   BejRatio: 25.39%   [ / Biznes i ekonomia / E-biznes ]

10. Green-Transport - Przewozy pasażerskie - green-transport.pl  
  osiadamy zezwolenia na przewozy osób w transporcie krajowym i zagranicznym. Nasz tabor to nowe, maksymalnie wyposażone mikrobusy 20-osobowe oraz wynajem autokarów (50-miejscowe) Poznań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajem busów Poznań i zagraniczny wyjazd.Głównie świadczymy przewóz pracowników na terenie Poznania. Oferujemy również przewóz osób Poznań i okolice
  green-transport.pl   Liczba kliknięć: 700   BejRatio: 14.58%   [ / W Twoim regionie / Wielkopolskie ]

Przejdź do strony:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna
Kontakt | © 2004