Dziś jest Piątek 16 Kwietnia 2021 - Imieniny obchodzą Julia, Erwina i Benedykt Złóż życzenia solenizantom - Wirtualne Kartki
Katalog stron internetowych Katalog firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Kultura i sztuka / Kino i film  (26)
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
11. www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu  
  Jedyna w Polsce strona internetowa poświęcona polskiemu dubbingowi a niej nowości ze świata dubbingu, duża baza dubbingowych filmów, wywiady i inne ciekawostki.
  www.dubbing.pl   Liczba kliknięć: 1282   BejRatio: 25.8%   [ / Aktualności i media / Serwisy informacyjne ]

12. Traw-pol - producent sprzętu oświetleniowego i filmowego  
  Firma Traw-Pol jest producentem sprzętu oświetleniowego i filmowego. Wykonane przez nas elementy były wykorzystywane między innymi w realizacjach filmowych "Zemsta", "Pan Tadeusz", "Quo Vadis", również w realizacjach seriali, reklamówek.
  www.trawpol.pl   Liczba kliknięć: 1113   BejRatio: 23.02%   [ / W Twoim regionie / Łódzkie ]

13. Fanmedia - sklep z dvd w sieci  
  Fanmedia - jedyny taki sklep internetowy z filmami DVD. Posiadamy bogatą ofertę w szczególności bajek dla dzieci, kina azjatyckiego, kolekcji fitness, filmów wojennych i innych, po niesamowicie niskich cenach. Tak tanio nigdzie nie znajdziecie.
  www.fanmedia.pl   Liczba kliknięć: 992   BejRatio: 42.21%   [ / W Twoim regionie / Łódzkie ]

14. Program telewizyjny - telemagazyn.pl  
  Serwis TV, w którym znajdziesz informacje o programach, recenzje i oceny filmów oraz sylwetki gwiazd. Zobacz co warto, a czego nie warto oglądać.
  www.telemagazyn.pl/   Liczba kliknięć: 1822   BejRatio: 39.16%   [ / Aktualności i media / Program tv ]

15. wideofilmowanie wesel  
  Zespół SKCA z Podkowy Leśnej to 3 ambitne osoby realizujące część swoich życiowych planów, wybierając śpiew, granie oraz filmowanie jako hobby. Profesjonalizm, doświadczenie, ambicja oraz kreatywność sprawią, że współpraca z Państwem będzie dodatkową przyjemnością podczas tych najmilszych dla Państwa chwil – ślubu, wesela, studniówki, chrztu.
  www.skca.com.pl/   Liczba kliknięć: 713   BejRatio: 37.63%   [ / Firmy / Usługi ]

16. Rumburak - produkcja filmowa  
  Firma Rumburak zajmuje się produkcją filmową, animacją, grafiką 3D. Z nami w nowoczesny sposób zaprezentujesz: produkt, firmę, usługę, ideę czy wydarzenie. Jeżeli cenisz wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.. postaw na Rumburaka!
  www.rumburakprodukcja.pl/   Liczba kliknięć: 616   BejRatio: 43.72%   [ / Firmy / Usługi ]

17. Fotografia Rzeszów  
  Dzięki naszym zdjęciom możecie zatrzymać to co dla Was jest najcenniejsze, wspomnienia ze ślubu, uroczystości rodzinnych oraz innych ważnych wydarzeń. Nasza fotografia ślubna pozwoli Wam zapamiętać ten dzień na długie lata, w taki sposób,abyście często i z chęcią do niego powracali. Profesjonalne fotografie ślubne, będą niepowtarzalną pamiątką dla was i waszych bliskich na długie lata. Firma działa na obszarze całej Polski, najczęściej województwo podkarpackie
  www.whitephotostudio.eu/   Liczba kliknięć: 648   BejRatio: 38.83%   [ / Firmy / Usługi ]

18. Fotograf i kamerzysta - filmowanie i fotografia  
  Fotograf i kamerzysta - wideofilmowanie, filmowanie i fotografia - plener, ślub, wesele, teledyski, reklamy. Ful HD 1920x1080 oraz 3D HD. Wszystkie formaty. Fotoksiążki, ekskluzywny album, różne formaty zdjęć. Profesjonalny sprzęt i zawodowcy zagwarantują jakość, która zadziwi waszych znajomych. Specjalne, promocyjne ceny. Tworzymy strony internetowe, serwisy, galerie.
  www.projar.pl/   Liczba kliknięć: 667   BejRatio: 41.1%   [ / Firmy / Usługi ]

19. Warsztaty Filmowe - Bahama Films  
  Bahama Films rozpoczęła swą działalność w 2009 r. Ich oferta to min. profesjonalne pisanie scenariuszy i tworzenie filmów. Chcesz dowiedzieć się jak napisać scenariusz filmowy? zapisz się na nasze Warsztaty SCENARIUSZOWE już dziś...
  www.bahamafilms.pl/   Liczba kliknięć: 605   BejRatio: 45.08%   [ / Firmy / Usługi ]

20. Film Matka  
  Zapraszamy na stronę Matka, film aby Lee Mackintosh Jones. Historie opisujące instytucję rodziny rozgrywają się na pełnym świecie, codziennie- film Mama opisuje zmagania z codziennością w niezwykły sposób. Zobacz jak powstał koncepcja na film, przeczytaj wywiad z twórcą i obejrzyj materiał z planu zdjęciowego. Zajrzyj po materiały dotyczące obsady oraz ciekawostki powiązane z filmem.
  www.matkafilm.com/   Liczba kliknięć: 700   BejRatio: 52.59%   [ / Firmy / Usługi ]

Przejdź do strony:  Poprzednia | 1 | 2 | 3 | Następna
Kontakt | © 2004