Dziś jest Sobota 25 Czerwca 2022 - Imieniny obchodzą Dorota, Łucja i Wilhelm
Katalog stron internetowych Katalog firm Odi.pl
home   dodaj stronę   regulamin   pomoc   na topie   ostatnio dodane   buttony na stronę
Szukaj w katalogu:  
    / Prosty-Katalog.pl / Kultura i sztuka / Literatura  (48)
 Biznes z BiznesOferty.pl
 Zamieść informację o nadwyżkach,
 promocjach, chęci współpracy ...
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie >>
 Katalog FirmyBudowlane.pl
 Firmy branży budowlanej
 Sprzęt, materiały, usługi budowlane
 Zamieść ofertę swojej firmy >>
41. Antykwariat Polski cenne książki starodruki  
  Specjalizacja firmy Antykwariat Polski to przede wszystkim polskie starodruki, książki wydane przed rokiem 1939, wycena i skup polskich cennych książek, starodruków i dużych księgozbiorów, polonica. Skupujemy wartościowe polskie książki oraz cenne zbiory księgarskie. Prowadzimy szeroko zakrojony handel wartościowymi książkami polskimi. Jeśli posiadasz stare polskie książki - skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@antykwariatpolski.pl.
  www.antykwariatpolski.pl/   Liczba kliknięć: 658   BejRatio: 40.32%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

42. IBookMania  
  Miłośnicy czytania na pewno docenią ofertę serwisu online ibookmania.pl. Odnaleźć tutaj da się sporo rzetelnych recenzji książek, w tym tak samo na temat literatury krajowej, jak też i obcej. Internauci surfując po witrynie będą mogli nie tylko poczytać artykuły, ale również i sami wypowiedzieć się, co myślą o konkretnej pozycji wypowiadając się w komentarzach. Internauci aby znaleźć jakąś recenzję mogą również skorzystać z umieszczonych kategorii odpowiadającym poszczególnym typom literackim.
  www.ibookmania.pl/   Liczba kliknięć: 773   BejRatio: 67.16%   [ / Biznes i ekonomia / Firmy ]

43. Księgarnia internetowa Von Borowiecky  
  Wydajemy i sprzedajemy książki niepoprawne politycznie. Naszym celem i misją jest odkrycie i poznanie prawdy, bo tylko prawda jest ciekawa. Nasi autorzy czynią to bezkompromisowo i uczciwie, stosując różne formy literackie: reportaż, felieton, opracowanie naukowe i in.
  ksiegarnia.vb.com.pl   Liczba kliknięć: 575   BejRatio: 39.9%   [ / Biznes i ekonomia / E-handel ]

44. KEMPA INVEST Internet dwukierunkowy  
  Znajdująca się w Warszawie spółka Kempa Invest gwarantuje swoim Klientom dostęp do szerokopasmowego Internetu satelitarnego. Oferta firmy zawiera dwukierunkowe, nielimitowane łącza satelitarne, oparte na technologiach Tooway, Tooway PRO oraz D-STAR. Dodatkowo, przedsiębiorstwo dostarcza usługi IP Stream oraz IP Files, jak również połączenia VPN. Technologie dostarczane przez firmę obsługują też usługi VoIP.
  www.kempa-satellite.com   Liczba kliknięć: 580   BejRatio: 79.56%   [ / Biznes i ekonomia / E-handel ]

45. Opowiadania fantasy, własne publikacje - wiedzminskiszlak.pl  
  Wiedźmiński Szlak - opowiadania ze świata wiedźmina oraz takie, które nawiązują tematycznie do uniwersum Sapkowskiego. Projekt ma na celu popularyzowanie twórczości własnej, prezentować opowiadania fantasy, recenzje i inne.
  wiedzminskiszlak.pl   Liczba kliknięć: 486   BejRatio: 34.69%   [ / Strony prywatne / Blogi ]

46. Filmy religijne dla dzieci - sklep.promyczek.pl  
  Promyczek jest to jedne z niewielu wydawnictw katolickich w Polsce, kierujący w całości swoją ofertę do dzieci. Ośmioosobowy zespół wraz z szeregiem specjalistów co miesiąc wydaję magazyn Promyczek Dobra oraz książki religijne dla dzieci. Organizują również koncerty grupy Promyczki Dobra i wydają ich płyty. Zajmują się również produkcją i dystrybucją filmów religijnych dla dzieci.
  sklep.promyczek.pl   Liczba kliknięć: 569   BejRatio: 45.74%   [ / Państwo i społeczeństwo / Wiara ]

47. Rebis - Internetowy Dom Wydawniczy  
  Księgarnia internetowa Rebis to miejsce, w którym zamówisz książki swoich ulubionych autorów szybko i tanio. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tytułów. Znajdziesz tu między innymi takie książki jak: „Opowieść o miłości i mroku” (Amos Oz), „Szmaragdowa tablica” (Carla Montero), „Euforia” (Lily King), „Zabić Drozda” (Harper Lee). Księgarnia internetowa oferuje wspaniałe promocje, najlepsze bestsellery, świeże nowości i ciekawe zapowiedzi. Internetowa księgarnia Rebis zaprasza na zakupy!
  https://www.rebis.com.pl   Liczba kliknięć: 582   BejRatio: 87.13%   [ / Państwo i społeczeństwo / Wiara ]

48. Powieści dla dziewczyn - Blog pisarski Katarzyny Demańskiej  
  Blog jest miejscem powstawania i dzielenia się opowieściami przeznaczonymi dla dziewczyn – tak dorastających dziewcząt, jak i młodych, dorosłych już kobiet. Ma być też miejscem dopracowywania tekstu i ćwiczenia warsztatu pisarskiego.
  https://www.kasiademanska.pl/   Liczba kliknięć: 427   BejRatio: 93.44%   [ / Państwo i społeczeństwo / Wiara ]

Przejdź do strony:  Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Kontakt | © 2004